Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub Mytseria byl založen v roce 2004 v sokolovském DDM. Postupem času se stal jedním ze zájmových útvarů, ale v budoucnu se rýsuje možnost změny - jaké, to musíme ještě promyslet. Hlavní náplní našeho klubu je karetní sběratelská hra Magic, the Gatehering. Jeden čas se zde hrál i Dungerons and Dragons, nyní u nás RPG hry reprezentuje hra Dračí Doupě (česká obdoba Dungerons and Dragons). Také si u nás můžete zahrát Pokémony, Hecatombu, Proroctví, Bang či jakoukoliv jinou karetní, deskovou či RPG hru - jak fantasy tak i SCI-FI. A klidně nás můžete nějakou novou naučit:)

Scházíme se každý pátek od 15 do 18 hodin (po dobu září a října je doba zkrácena do 17:00 - je to z důvodu rekonstrukce DDM). DDM Sokolov naleznete na sídlišti Vítězná (adresa je: Spartakiáldní 1937, Sokolov). Naproti DDM je sportovní areál Baník, samotné DDM je schované mezi novými paneláky.

Roční vstupné činí 580 Kč. Půl roku (od ledna) je 290 Kč. Toto je celkem vysoká cena, ale zase máme nádhernou místnost na hraní, po domluvě není problém orgnizovat a zajistit prostory pro turnaje. Také díky RRP programu každý nováček dostane ode mne jeden booster Magicu (balík náhodných 15 karet- cena kolem 100 Kč) z našeho skladu zdarma, také dostanete úvodní předpřipravený balíček Magicu zdarma- díky tomuto můžete již začít hrát. Pro nováčky jdou zde k dispozici také již postavené balíky - zapůjčím Vám je po dobu kroužku, než si sestavíte vlastní balík.

Náš klub je součástí Gateway ligy, díky tomu jen za to, že hrajte, dostáváte speciální promo karty zdarma! Tato liga je úvodem do světa organizovaného hraní Magicu a aktuálně teď mám na skladě více než 250 těchto speciálních karet - v celkové hodnotě minimálně 10 000 Kč. Tyto karty dostáváme zdarma od firmy Blackfie entertaiment, která distribuuje boostery Magicu do celé České Republiky - od této firmy dostáváme i podporu v poddobě boosterů z programu RRP - a díky obměně tohoto programu můžete nakupovat boostery jen za 75 Kč a dostat nějaké zdarma - díky tomuto si velice snadno můžete vylepšit svůj balík, zkoušet nové strategie a hlavně si užít spoustu zábavy.

Uvítáme každého příznivce fantasy či SCI-FI - nezáleží na věku, pohlaví, národnosti či zkušenosti - naším hlavním cílem je zábava. V klubu je několik zkušených hráčů Magicu, proto není problém, když příjde někdo, kdo Magic nikdy nehrál - hlavní je chuť bavit se.

Hodně štěstí při hře a na Vaší návštěvu se těší

Petr Čaněk, vedoucí klubu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář